NEIROGRAFIKA ir radoša terapija- apzinātas zīmēšanas metode, kas caur konkrētu nodomu un neirografisko līniju, figūrām un krāsām ļauj Tev unikālā veidā zīmēšanas laikā formēt savu vēlamo nākotnes realitāti.
KĀ STRĀDĀ NEIROGRAFIKA?
Lielāko daļu ikdienas darbību mēs veicam automātiski, saskaņā ar laika gaitā pašu, citu cilvēku vai ārējo apstākļu ietekmē izveidotiem un nostiprinātiem ieradumiem un uzvedības modeļiem, kuri tiek izmantoti noteiktās situācijās. Katrs šāds ieradums vai domāšanas/pārdzīvojuma modelis Tavās smadzenēs veido neironu savienojumu jeb “kodu” un jo biežāk Tava reakcija atkārtojas (tiek apstiprināta), jo stiprāks neironu savienojums izveidojas.
Šādi daudz un dažādi neironu savienojumi mūsu smadzenēs veido vienotu lielu neironu tīklu, kas līdzinās bibliotēkai, no kurienes īstajā brīdī Tu iegūsti nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu lēmumu vai izdarītu kādu izvēli. Kā programma, ko dators startē pie attiecīgās pogas nospiešanas.
Labā ziņa šajā sakārā: zinātnieki ir atklājuši un pierādījuši faktu, ka arī pieauguša cilvēka galvas smadzenēs pastāvīgi veidojas jaunas nervu šūnas, t.i. cilvēka smadzenes ir plastiskas jeb pakļaujas pārveidei. Un neirografika ir oriģināla autormetode, ar kuras palīdzību Tu pats vari šo pārveidi veikt, izmainot esošās neironu saites, radot jaunas. Tehnikas pamatā ir roku smalkās motorikas saistība ar smadzeņu darbību, tādējādi katra novilktā neirografiskā līnija satur sevī vērtīgu informāciju par tās radītāju. Uz lapas tapušās figūras, formas, simboli un krāsas satur enerģiju, veido tēlus un asociācijas un Tava apziņa un zemapziņa uz to reaģē. Es kā speciālists vadu šo procesu un ar jautājumiem un refleksiju par to,ko no Tevis dzirdu, palīdzu Tev Tavu zīmējumu "atkodēt".
Neirografika ir grafiska metode domu organizēšanai, attieksmes un sajūtu transformēšanai un dziļāka kontakta veidošanai ar savu iekšējo pasauli, Dvēseli, Augstāko saprātu.
Neirografiku ir ļoti grūti izstāstīt vārdiem, tā vismaz vienu reizi pašam jāpiedzīvo un jāizjūt reālā procesā, lai saprastu, vai tā būs Tev piemērots izaugsmes instruments vai nē.
Metodes autors ir Павел Пискарёв Ph.D, psihologs, arhitekts, koučs.